Snelwegen in Adora: verschil tussen versies
Uiterlijk
Nieuwe pagina aangemaakt met '== Lijst van snelwegen == {| class="wikitable sortable" |- ! Weg !! Lengte !! Route |- | A1 (Adora) || || ''Grens'' - Clorral - Lidruni - Catra - Shelini - Astādora - Climeron - Doron |- | A2 (Adora) || || ''Grens'' - Himicon - Pheris - Clorral - Vāron - Netossa - Thulede - Mara - ''Grens'' |- | A3 (Adora) || || ''Grens'' - Lunaclera - Clorral - Sorna |- | A4 (Adora) || || ''Grens Nyemark'' - Pheris - Lunaclera - Oeron - Shelini |- |…' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 5: | Regel 5: | ||
! Weg !! Lengte !! Route | ! Weg !! Lengte !! Route | ||
|- | |- | ||
| [[A1 (Adora)|A1]] || || ''Grens'' - Clorral - Lidruni - Catra - Shelini - Astādora - Climeron - Doron | | [[A1 (Adora)|A1]] || || ''Grens'' - Clorral - Lidruni - Catra - Shelini - Astādora (noordring) - Climeron - Doron | ||
|- | |- | ||
| [[A2 (Adora)|A2]] || || ''Grens'' - Himicon - Pheris - Clorral - Vāron - Netossa - Thulede - Mara - ''Grens'' | | [[A2 (Adora)|A2]] || || ''Grens'' - Himicon - Pheris - Shutillana - Clorral - Vāron - Netossa - Navele - Thulede - Soldeven - Mara - ''Grens'' | ||
|- | |- | ||
| [[A3 (Adora)|A3]] || || ''Grens'' - Lunaclera - Clorral - Sorna | | [[A3 (Adora)|A3]] || || ''Grens'' - Talgona - Lunaclera - Clorral - Sorna | ||
|- | |- | ||
| [[A4 (Adora)|A4]] || || ''Grens [[Nyemark]]'' - Pheris - Lunaclera - Oeron - Shelini | | [[A4 (Adora)|A4]] || || ''Grens [[Nyemark]]'' - Pheris - Lunaclera - Oeron - Shelini | ||
| Regel 15: | Regel 15: | ||
| [[A5 (Adora)|A5]] || || Lucratis - Sucurin | | [[A5 (Adora)|A5]] || || Lucratis - Sucurin | ||
|- | |- | ||
| [[A6 (Adora)|A6]] || || ''Grens'' - Netossa - Lucratis - Catra - Oeron - Methis - Climeron | | [[A6 (Adora)|A6]] || || ''Grens'' - Chutta - Netossa - Uste - Chur - Lucratis - Catra - Oeron - Shidas - Methis - Climeron | ||
|- | |- | ||
| [[A7 (Adora)|A7]] || || ''Grens'' - Thulede - Crodes - Themor - Ellimun | | [[A7 (Adora)|A7]] || || ''Grens'' - Aste Ces - Thulede - Crodes - Themor - Ellimun {{!}} Taloe - Clattan | ||
|- | |- | ||
| [[A8 (Adora)|A8]] || || ''Grens'' - Alevina - Fanella - Methis - Astādora - Pilanni | | [[A8 (Adora)|A8]] || || ''Grens'' - Alevina - Fanella - Methis - Astādora (zuidring) - Pilanni | ||
|- | |- | ||
| [[A9 (Adora)|A9]] || || Astādora - Satala | | [[A9 (Adora)|A9]] || || Astādora (oostring) - Satala | ||
|- | |- | ||
| [[A10 (Adora)|A10]] || || | | [[A10 (Adora)|A10]] || || Astādora (binnenring) {{!}} Nacrus - Shidas - Cretal - Thiste | ||
|- | |- | ||
| [[A11 (Adora)|A11]] || || | | [[A11 (Adora)|A11]] || || Fanella - Cretal | ||
|- | |- | ||
| [[A12 (Adora)|A12]] || || | | [[A12 (Adora)|A12]] || || Himicon - Talgona - Boren - Thiste - Alevina | ||
|- | |- | ||
| [[A13 (Adora)|A13]] || || | | [[A13 (Adora)|A13]] || || Lussun - Methis (west-oostas) - Caranes | ||
|- | |- | ||
| [[A14 (Adora)|A14]] || || | | [[A14 (Adora)|A14]] || || Clithis - Climeron - Rinnis | ||
|- | |- | ||
| [[A15 (Adora)|A15]] || || | | [[A15 (Adora)|A15]] || || Tira - Sullon | ||
|- | |- | ||
| [[A16 (Adora)|A16]] || || | | [[A16 (Adora)|A16]] || || Astādora (noord) {{!}} Astādora - Lela | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A17 (Adora)|A17]] || || Astādora (zuid) | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A19 (Adora)|A19]] || || Astādora (verbinding A1-A9) | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A20 (Adora)|A20]] || || Shelini - Sucurin | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A27 (Adora)|A27]] || || Eracis - Mureridos | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A32 (Adora)|A32]] || || Soldeven - Nitherna | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A34 (Adora)|A34]] || || Mara - Aste Ces - Chutta | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A35 (Adora)|A35]] || || ''Grens'' - Mara - Nitherna - Tossoda | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A40 (Adora)|A40]] || || Navele - Crodes | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A41 (Adora)|A41]] || || Crodes (westring) | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A45 (Adora)|A45]] || || Saron - Netossa | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A46 (Adora)|A46]] || || Netossa - Themor | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A47 (Adora)|A47]] || || Chur - Themor | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A51 (Adora)|A51]] || || Clorral (verbinding A1-A2) | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A52 (Adora)|A52]] || || Clorral {{!}} Dirde | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A53 (Adora)|A53]] || || Adivāna - Solon - Lidruni | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A54 (Adora)|A54]] || || Rithon - Shutillana - Tira - Solon | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A62 (Adora)|A62]] || || Vāron - Uste | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A66 (Adora)|A66]] || || Lunaclera (westring) | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A70 (Adora)|A70]] || || Rithon - Pheris | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A73 (Adora)|A73]] || || Pheris (westrandweg) | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A74 (Adora)|A74]] || || Pheris (oostrandweg) - Adispeline | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A80 (Adora)|A80]] || || Shelini - Dirticon | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A81 (Adora)|A81]] || || Shelini (westring) | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A82 (Adora)|A82]] || || Catra (verbinding A1-A6) | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A83 (Adora)|A83]] || || Shelini (oostring) | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[A84 (Adora)|A84]] || || Oeron (stompje A54) | ||
|- | |- | ||
| [[A108 (Adora)|A108]] || || | | [[A85 (Adora)|A85]] || || Ticina (stompje A15) | ||
|- | |||
| [[A92 (Adora)|A92]] || || Boren - ''Grens'' | |||
|- | |||
| [[A94 (Adora)|A94]] || || Thiste - ''Grens'' | |||
|- | |||
| [[A101 (Adora)|A101]] || || Astādora (haven) | |||
|- | |||
| [[A103 (Adora)|A103]] || || Methis (noord-zuidas) | |||
|- | |||
| [[A105 (Adora)|A104]] || || Dirde (inprikker) | |||
|- | |||
| [[A106 (Adora)|A106]] || || Climeron (oude snelwegeinde A6) | |||
|- | |||
| [[A108 (Adora)|A108]] || || Fanella (oude snelwegeinde A8) | |||
|} | |||
[[Categorie:Adora]] | |||
Huidige versie van 3 jun 2025 15:09
Lijst van snelwegen
| Weg | Lengte | Route |
|---|---|---|
| A1 | Grens - Clorral - Lidruni - Catra - Shelini - Astādora (noordring) - Climeron - Doron | |
| A2 | Grens - Himicon - Pheris - Shutillana - Clorral - Vāron - Netossa - Navele - Thulede - Soldeven - Mara - Grens | |
| A3 | Grens - Talgona - Lunaclera - Clorral - Sorna | |
| A4 | Grens Nyemark - Pheris - Lunaclera - Oeron - Shelini | |
| A5 | Lucratis - Sucurin | |
| A6 | Grens - Chutta - Netossa - Uste - Chur - Lucratis - Catra - Oeron - Shidas - Methis - Climeron | |
| A7 | Taloe - Clattan | |
| A8 | Grens - Alevina - Fanella - Methis - Astādora (zuidring) - Pilanni | |
| A9 | Astādora (oostring) - Satala | |
| A10 | Nacrus - Shidas - Cretal - Thiste | |
| A11 | Fanella - Cretal | |
| A12 | Himicon - Talgona - Boren - Thiste - Alevina | |
| A13 | Lussun - Methis (west-oostas) - Caranes | |
| A14 | Clithis - Climeron - Rinnis | |
| A15 | Tira - Sullon | |
| A16 | Astādora - Lela | |
| A17 | Astādora (zuid) | |
| A19 | Astādora (verbinding A1-A9) | |
| A20 | Shelini - Sucurin | |
| A27 | Eracis - Mureridos | |
| A32 | Soldeven - Nitherna | |
| A34 | Mara - Aste Ces - Chutta | |
| A35 | Grens - Mara - Nitherna - Tossoda | |
| A40 | Navele - Crodes | |
| A41 | Crodes (westring) | |
| A45 | Saron - Netossa | |
| A46 | Netossa - Themor | |
| A47 | Chur - Themor | |
| A51 | Clorral (verbinding A1-A2) | |
| A52 | Dirde | |
| A53 | Adivāna - Solon - Lidruni | |
| A54 | Rithon - Shutillana - Tira - Solon | |
| A62 | Vāron - Uste | |
| A66 | Lunaclera (westring) | |
| A70 | Rithon - Pheris | |
| A73 | Pheris (westrandweg) | |
| A74 | Pheris (oostrandweg) - Adispeline | |
| A80 | Shelini - Dirticon | |
| A81 | Shelini (westring) | |
| A82 | Catra (verbinding A1-A6) | |
| A83 | Shelini (oostring) | |
| A84 | Oeron (stompje A54) | |
| A85 | Ticina (stompje A15) | |
| A92 | Boren - Grens | |
| A94 | Thiste - Grens | |
| A101 | Astādora (haven) | |
| A103 | Methis (noord-zuidas) | |
| A104 | Dirde (inprikker) | |
| A106 | Climeron (oude snelwegeinde A6) | |
| A108 | Fanella (oude snelwegeinde A8) |